Gönenç & Aktaş Hukuk Bürosu İstanbul’da kurulmuş olup, sağlık /tıp alanında ve ilaç sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillere hukuki danışmanlık, eğitim hizmetleri, uyuşmazlık çözümü ve dava takip hizmeti vermektedir.

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren her türlü sağlık hizmeti sunucuları ve sağlık hizmetinden yararlananlar dışında ilaç ve tıbbi malzeme sektörü, sigorta şirketleri ile aracı şirketlere sağlık ve tıp hukuku alanındaki ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet vermektedir. Gönenç & Aktaş Hukuk Bürosu, hukuki hizmetlerin yanı sıra alanında uzman akademisyenler, hekimler, adli tıp uzmanları, profesyonel koçlar, aktuerya ve sigorta uzmanlarından oluşan tecrübeli danışma ekibiyle müvekkillerinin ve/veya danışanlarının ihtiyacına yönelik olarak eğitim ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Ulusal ve uluslar arası kuruluşlar, meslek birlikleri ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği halinde çalışan hukuk büromuz, sağlık ve tıp hukuku alanındaki gelişmelere katkıda bulunmayı hedefleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.